Jdi na obsah Jdi na menu
 


  • Od čtyř do šesti let chodila do "Baby studia Dády ObrazekPatrasové",kde jsem navštěvovala rock and roll, klavír, dramaták a plno dalších aktivit. Tam jsem měla první příležitost se objevit před kamerou na TV Premiéra v pořadech Baby studio a Kuřátka(moje všechny zkušenosti s natáčením najdete v rubrice "Od Bakalářů k Ordinaci")
  • Již od první třídy jsem se zůčastňovala recitační soutěže "Pražské vajíčko", které jsem skoro každým rokem vyhrávala a měla příležitost jet několikrát na přehlídku do Trutnova a Uherského hradiště. Po Obrazektěchto zkušenostech jsem začala navštěvovat dramatický kroužek u pí. Jitky Morávkové, která mi pomáhala s přípravou na konzervatoř.Obrazek
  • V ten samý rok jsem začala chodit na balet k pí.Hendrychové,který jsem navštěvovala 6 let a s ním jezdila na přehlídky, soutěže a jiná vystoupení.Poté jsem začala pravidelně docházet na hodiny latinsko-amerických tanců, moderního tance, jógy a rock and rollu.
  • Současně jsem rozvíjela svoje Obrazekpěvecké schopnosti.V 5 letech jsem měla příležitost nazpívat písničku "Malý méďa" k CD zpěvačky pro děti Inky Rybářové. Také jsem nazpívala pár písniček k muzikálu "Myši" který napsala a hudbu složila Eva Hurychová, ale bohužel k výsledné divadelní formě kvůli nedostatku financí nedošlo. PotObrazekom jsem chodila na hodiny operního zpěvu k pí. Malíkové, ale chtěla jsem se věnovat spíše moderní hudbě a tak jsem přestoupila na populární zpěv k p. Horkému (hudební skladatel, zpěvák, libretista), kterému také vděčím za dostání se na konzervatoř. Se zpěvem jsem také úspěšně absolvovala soutěž "Pražská snítka".
  • V roceObrazek 1999 jsem se stala vítězkou celorepublikové soutěže "Miss mléko", kterou rok přede mnou vyhrála nynější Miss World Taťána Kuchařová, soutěž nespočívala v kráse, nýbrž v dětské přirozenosti a talentu
  • Nesmím zapomenout také na hudební vzdělání.  Čtyři roky jsem se učila hudební teorii  a dějiny hudby u pí. Kobylákové poté jsem navštěvovala jsem po dobu tří let hodiny flétny, ale pro její jednoduchost jsem přešla na klavír, na který hraju do teď .
  • Od roku 2004 pravidelně jezdím na Letní hereckou školu pod vedením Petra Kubálka, které vděčím za rozvinutí dalších skrytých schopností, např. zpívání na mikrofon,moderování, práce na jevišti,ale i za jevištěm jako produkce nebo režie.Na konci této školy jsou vždy závěrečná představení, která Obrazeksklízí veliký úspěch.Například Pomáda, Rebelové, Noc na Karlštějně, Šakalí léta,Starci na chmelu, Šíleně smutná princezna a velká spousta dalších. V rámci této školy a Studia pod sítí, které vlastní herec, moderátor a režisér Otta Tesař,  jezdím po celé republice Obrazekpo vystoupeních, dětských maškarních bálech, Mikulášských párty, kde zpívám, tancuji a hraji s dětmi scénky.Pokud byste se chtěli o Letní herecké škole dozvědět víc, či tam jet navštivte stránky www.letnihereckaskola.cz
  • V současné době studuji 3. rokem Pražskou Obrazekkonzervatoř, obor Hudebně-dramatický, kde mám 100% všestranně umělecké vyžití.(více se dozvíte v rubrice "Pražská konzervatoř")
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Míša Doubravová

(Jaromirka, 1. 2. 2009 12:08)

Míša je superherečka a jak hraje v ordinaci tak tam je fakt brsná.Jaromirka